Contactgegevens

Neem contact met ons op

Vloertechniek
T 010 445 11 77
E info@vloertechniek.nl

Vloer en Funderings Techniek
T 010 445 11 83
E vft@vloertechniek.nl

Contactgegevens
Directie
Johan van Zanten johanz@vloertechniek.nl

010 – 445 11 70

06 – 41 545 634

Peter de Reus vft@vloertechniek.nl
010 – 445 11 83
06 – 51 347 793
Verkoop/Calculatie
Ron Boonders verkoop@vloertechniek.nl

010 – 445 11 75

06 – 54 315 581

Roy van Zanten verkoop@vloertechniek.nl

010 – 445 11 78

06 – 54 968 931

VFT 
 

Peter de Reus

 

 

 

Vincent de Reus

vft@vloertechniek.nl

010 – 445 11 83

06 – 51 347 793

 

vincent@vloertechniek.nl

010 – 4451183

06 – 22 902 057

Planning
Johan van Zanten planning@vloertechniek.nl

010 – 445 11 70

06 – 41 545 634

Dolores van Zanten planning@vloertechniek.nl

010 – 445 11 71

06 – 43 998 976

Uitvoering
Johan van Zanten

 

 

johanz@vloertechniek.nl
010 – 445 11 71
06 – 41 545 634
Kevin Wink

Projectleider Vloertechniek

kevin@vloertechniek.nl

06 – 53 880 833

Administratie
Johan Olthof administratie@vloertechniek.nl

010 – 445 11 80

 

Telefoontjes inzake colportage en acquisitie worden niet op prijs gesteld.